Apie mus

Kaip atsirado Japoniška Imperija?

Kelias į Akitų pasaulį prasidėjo prieš daugiau nei 15 metų, nuo pirmos Akitos sutiktos svetur. Susižavėjimas primityviu, į vilką panašiu Akitų charakteriu, jų pasididžiavimu ir ištikimybe šeimininkui. Pokalbis su Akitos šeiminku apie šią neįtikėtiną veislę, paliko neišdildomą įspūdį ir svajone turėti savąją Akitą. Į mūsų šeimą pirma Akita atkeliavo 2018 metais. Po kiek laiko parsivežėm iš Italijos ir kompanioną. Pradėjome lankyti parodas, kuriose puikiai sekėsi. Užsimezgusi meilė šiai veislei daugiau nei prieš 15metų tapo mano svajonės išsipildymu veisti šią veislę. Taip, nuo 2018 metų, atsirado ,,Japoniška imperija''. Mūsų veislyno gyvenime dalyvauja visa šeima. Aš, Ieva, vyras Tomas ir mūsų trys vaikai: Lėja, Melija ir Elijas.

Mūsų šunys puikiai sutaria su vaikais, o vaikai su augintiniais. Nuo gimimo maži šuniukai pratinami gyventi kartu su vaikais, todėl atėjus laikui mažyliams iškeliauti pas savo naujas šeimas, tuomet mažyliai nebijo vaikų ir mielai žaidžia su jais.

Taip pat, mūsų veislyne gyvena dar ir kita veislė — Shiba Inu. Ji savo išvaizda primena Akitą, o charakteris skiriasi. Dvi ypatingos veislės tiek savo išvaizda, tiek charakterio savybėm.